Ndërlidhjet

"Drejtësi për gratë"


"Drejtësi për gratë"
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

"Drejtësi për gratë" është kërkuar në marshin protestues, të mbajtur në Prishtinë, të enjten, nga aktivistë të shoqërisë civile dhe dhjetëra qytetarë. Kjo protestë u organizua pas vrasjes së 18-vjeçares M.O., në Ferizaj, disa ditë më parë, nga partneri i saj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG