Ndërlidhjet

Sherret virtuale mes LVV-së dhe LDK-së


Sherret virtuale mes LVV-së dhe LDK-së
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës po punojnë për parimet e bashkëqeverisjes. Megjithatë, zyrtarë të të dy partive janë përplasur me deklarata përmes rrjeteve sociale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG