Ndërlidhjet

Xhamia dhe kisha në Ferizaj


Xhamia dhe kisha në Ferizaj
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse. Imami dhe prifti duan që muri i ndërtuar para disa vitesh mes xhamisë dhe kishës të rrënohet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG