Ndërlidhjet

Yjet që himnizuan Kosovën për një dekadë e gjysmë


Yjet që himnizuan Kosovën për një dekadë e gjysmë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:40:27 0:00

Në këtë episod të podkastit Të Flasim, xhudistja Majlinda Kelmendi, futbollisti Vedat Muriqi, skitarja Kiana Kryeziu dhe artisti Lum Veseli na tregojnë si është ta përfaqësosh Kosovën në botë, lidhjen e tyre me flamurin e himnin e Kosovës dhe vullnetin për ta përmirësuar imazhin e shtetit të tyre jashtë kujfive.

XS
SM
MD
LG