Ndërlidhjet

Ku e ka zanafillën karantina?


Ku e ka zanafillën karantina?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:18 0:00

Përhapja globale e një koronavirusi me origjinë nga Kina, ka bërë që shumë udhëheqës botërorë të zbatojnë një traditë të lashtë për të kontrolluar sëmundjen: karantinën. Por, sa e efektshme është ajo dhe ku e ka zanafillën?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG