Ndërlidhjet

Zemërim në Burojë


Zemërim në Burojë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Banorët e fshatit Burojë të Skenderajt, që është edhe vendlindja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, e quajnë të padrejtë aktakuzën për krime lufte, që ka paraqitur Zyra e Prokurorit Special në Hagë kundër presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli dhe të tjerëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG