Ndërlidhjet

Sprova e madhe e Erdoganit


Sprova e madhe e Erdoganit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:09 0:00

Ka fituar çdo palë zgjedhje në karrierën e tij politike, ka udhëhequr Turqinë për njëzet vjet dhe e ka shpjerë atë nëpër ndryshime të jashtëzakonshme. Recep Tayyip Erdogan përballet tani me një nga sprovat më të mëdha si politikan: zgjedhjet e 14 majit.

XS
SM
MD
LG