Ndërlidhjet

Rinia shpreson të përfshihet në zhvillimin e Prishtinës


Rinia shpreson të përfshihet në zhvillimin e Prishtinës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Blin Ahmeti është një 19-vjeçar nga Prishtina, i cili të dielën votoi për herë të parë në zgjedhje lokale. Ai uron që kryetari i ri të përfshijë rininë në zhvillimin e kryeqytetit si dhe të përmirësojë infrastrukturën në lagjet e Prishtinës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG