Ndërlidhjet

Si do të ishte "Trump 2" për Evropën?


 Si do të ishte "Trump 2" për Evropën?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:50 0:00

Janë shtatëmbëdhjetë kandidatë që duan të garojnë për të parin e Shtëpisë së Bardhë në vitin 2024. Por, shumica kanë mbetur nën hijen e dy kandidatëve që janë përballur edhe në vitin 2020: presidentit aktual, Joe Biden, dhe ish-presidentit Donald Trump. Sondazhet i nxjerrin ata kokë më kokë.

XS
SM
MD
LG