Ndërlidhjet

Sa shihen zgjedhjet si zgjidhje nga qytetarët?


Sa shihen zgjedhjet si zgjidhje nga qytetarët?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Pasditen e së premtes, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga pozita e kryeministrit të Kosovës dhe bëri thirrje që vendi të shkojë në zgjedhje. Mirëpo qytetarët nuk presin ndryshime të mëdha as nga zgjedhjet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG