Ndërlidhjet

“Me rëndësi t’i marrim paratë”: Nevoja për zgjidhje në veri


“Me rëndësi t’i marrim paratë”: Nevoja për zgjidhje në veri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Qytetarët e pjesës veriore të Kosovës thonë se nuk e dinë se ku dhe si do të mund t’i marrin të ardhurat që u dërgohen nga Serbia pas mbylljes së gjashtë objekteve të Bankës Kursimore të Postës së Serbisë dhe Bankës Popullore të Serbisë në veri. Ata kërkojnë një zgjidhje të shpejtë, si nga Prishtina, ashtu edhe nga Beogradi.

XS
SM
MD
LG