Ndërlidhjet

Flamuri serb dhe telat me gjemba në një protestë në Zveçan


Flamuri serb dhe telat me gjemba në një protestë në Zveçan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Një grup serbësh në Zveçan kanë shpalosur një flamur të gjatë të Serbisë, gjatë një proteste më 31 maj para ndërtesës komunale atje, kundër kryetarit të ri shqiptar. Të njëjtin mëngjes, pjesëtarët e misionit paqeruajtës të NATO-s në Kosovë, KFOR, vendosën tela me gjemba.

XS
SM
MD
LG