Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 12 persona kanë humbur jetën dhe 45 të tjerë janë plagosur pas një sulmi vetvrasës para ministrisë së brendshme afgane në Kabul.
Sulmi ndodhi në mëngjes derisa punonjësit po fillonin punën.
XS
SM
MD
LG