Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 12 veta e humbën jetën dhe 45 u plagosën në një sulm vetëvrasës para ministrisë së brendshme afgane në Kabul.
Sulmi ndodhi në mëngjes derisa punonjësit po fillonin punën.
XS
SM
MD
LG