Ndërlidhjet

KALIFORNI


Një pjesëtar i trupave amerikane është dënuar me 10 vjet burg pasi është gjetur fajtor për rrëmbimin dhe vrasjen e një civili irakian në prill të këtij viti.
XS
SM
MD
LG