Ndërlidhjet

BAGDAD


Katër ushtarë dhe të paktën 10 civilë humbën jetën nga shpërthimi i një bombe në qytetin Tal Afar.
Dy viktima tjera u shënuan në qytetin Iskanderiya, kur një mortajë goditi një shtëpi, ndërsa në Bagdad janë gjetur kufomat e dy personave, viktima të dhunës sektare.

Newsletter

Gjithçka që duhet të dini për temën më të diskutuar të javës jua sjellim të enjteve në tre minuta. Regjistrohuni për t'u informuar të parët!

XS
SM
MD
LG