Ndërlidhjet

RIJAD


Komiteti i udhëheqësve të lartë fetarë, paralajmroi arabët kundër publikimit të horoskopit në mediat arabe, që kohëve të fundit është bërë shumë i popullarizuar. Në një deklaratë të udhëheqësve myslimanë, thuhet se "horoskopi është thjeshtë astrologji, që nuk duhet besuar dhe konsiderohet form e magjisë".
XS
SM
MD
LG