Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ish kryetari serb Sllobodan Millosheviç, i cili vdiq gjashtë muaj më parë derisa po gjykohej për krime lufte, është thirrur të votojë në referendumin për Kushtetutën e re këtë fundjavë.
Mediat serbe publikuan një kopje të ftesës zyrtare për të votuar e cila është dërguar në adresë të Millosheviqit. Në ftesë përshkruhen detajet e kohës dhe lokacionit ku Sllobodan Millosheviç mund të votojë.
XS
SM
MD
LG