Ndërlidhjet

ABUJA


Një aeroplan nigerian është rrëzuar sot afër aeroportit të kryeqytetit Abuja. Mediat lokale kanë njoftuar se aeroplani është rrëzuar pak kohë pas aterimit, ndërsa burime të pa konfirmuara njoftojnë se më shumë se 100 udhëtarë dhe anëtarë të ekuipazhit mendohet të kenë qenë në aeroplan.
XS
SM
MD
LG