Ndërlidhjet

GAZA


Gjashtë palestinezë dhe një ushtar izraelit janë vrarë në sulmet ajrore izraelite në qytetin Beit Hanun në Rripin e Gazës. Ndërsa njoftohet për 25 palestinezë të plagosur. Ushtria izraelite tha se në këtë sektor është duke u zhvilluar një "operacion i madh".
XS
SM
MD
LG