Ndërlidhjet

STAMBOLL


10 veta kanë humbur jetën në jug lindje të Turqisë si pasojë e reshjeve të pandërprera dhe vërshimeve të mëdha. Viktimat e fundit e ngritën në 32 numrin e personave të vdekur si pasojë e vërshimeve.
XS
SM
MD
LG