Ndërlidhjet

KUVAJT


Kuvajti sot e mbylli rafinerinë në Shuaiba, pas një shpërthimi dhe zjarrit që përfshiu këtë rafineri, e cila prodhon 200 mijë fuçi naftë në ditë.
Zyrtarët thanë se nuk ka patur dëme në njerëz.
XS
SM
MD
LG