Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria e Shteteve të Bashkuara ka njoftuar se nga përplasja e një helikopteri në Irak janë vrarë dy pjesëtarë të saj. Helikopteri ishte përplasur sot në provincën Salahaddin, që është në veri të Bagdadit.
Në njoftim thuhet se nuk janë regjistruar të shtëna në atë rajon në kohën e incidentit dhe se po zhvillohen hetime.
XS
SM
MD
LG