Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti George Bush do të bëjë javën e ardhshme një ndalesë të shkurtër në Moskë për t'u takuar me presidentin Vladimir Putin. Këshilltari për Siguri Kombëtare Steven Hadley tha se Putin dhe Bush do të takohen më 14 nëntor, kur aeroplani të ndalet për t'u furnizuar me karburant gjatë rrugës së presidentit amerikan për në Azi.
XS
SM
MD
LG