Ndërlidhjet

RALEIGH/KAROLINË E VERIUT


Së paku 14 njerëz kanë vdekur nga aksidentet si pasojë e stuhisë dhe shtrëngatave në jug të Shteteve të Bashkuara. Zyrtarët amerikanë thanë se janë duke kërkuar edhe viktima të tjera ndërsa janë shprehur se numri i tyre mund të jetë edhe më i lartë.
XS
SM
MD
LG