Ndërlidhjet

LUBJANË


Kryeministri i Kosovës Agim Çeku do të takohet sot në Lubjanë me kryeministrin e Sllovenisë Janez Jansha dhe Ministrin e Jashtëm Dimitrij Rupel.
Çeku qëndron në Slloveni me ftesë të revistës ekonomike Forum, për të marrë pjesë në një tubim kushtuar tregjeve financiare në Evropën Juglindore.
XS
SM
MD
LG