Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu sot ka vazhduar vizitën në Bruksel me një fjalim të mbajtur në senatin e Belgjikës.
Presidenti i Kosovës sot gjithashtu pritet të takohet dhe me komisionarin për zgjerim të Bashkimit Evropian, Oli Ren.
XS
SM
MD
LG