Ndërlidhjet

LONDËR


Princi William dhe Harry planifikojnë që në 10-vjetorin e vdekjes së nënës së tyre, princeshës Dajana, të organizojnë një koncert, në të cilin do të marrë pjesë edhe Elton John.
Manifestmi do të mbahet më 1 korrik në stadiumin Wembley të Londrës, ndërsa të ardhurat do të shkojnë për organizatën "Senterpoint" që kujdeset për të pastrehët dhe për fondacionet tjera që mbështeteshin nga princesha Dajana.
XS
SM
MD
LG