Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i diplomacisë italiane Masimo D'Alema nesër në Beograd bisedon me presidentin serb Boris Tadiq dhe me ministrin e punëve të Jashtme Vuk Drashkoviq.
Mësohet se temë e bisedimeve do të jenë marrëdhënjet bilaterale dhe zgjidhja e çështjes së Kosovës.
XS
SM
MD
LG