Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Besnik Mustafaj ka arritur sot në Prishtinë për t'u takuar me përfaqësuesit më të lartë të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare.
Temë diskutimesh pritet të jenë zhvillimet e fundit rreth procesit të përcaktimit të statusit politik të Kosovës.
XS
SM
MD
LG