Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shërbimi Policor i Kosovës njoftoi se ka arrestuar një femër 27 vjeçare nën dyshimin se ka qenë e përfshirë në vënie zjarri gjatë trazirave në mars të vitit 2004. Në një komunikatë për opinion, Shërbimi Policor ka njoftuar se e dyshuara është arrestuar gjatë ditës së djeshme në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë dhe është transferuar në qendrën e paraburgimit në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG