Ndërlidhjet

KABUL


Nga një shpërthim bombe në Afganistanin lindor është vrarë një ushtar i NATO-s dhe janë plagosur dy të tjerë, ka njoftuar aleanca veriatlantike. Sipas njoftimit, shpërthimi ka ndodhur mbrëmë në provincën Laghman.
XS
SM
MD
LG