Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane njoftoi se 4 pjesëtarë të saj kanë humbur jetën në dhunën e fundit në krahinën irakiane Anbar.
Në qytetin Samarra në veri të Bagdadit, policia tha se të paktën 2 veta kanë humbur jetën dhe 6 janë plagosur nga shpërthimi i një automjeti.
XS
SM
MD
LG