Ndërlidhjet

BAGDAD


Tri bomba kanë shpërthyer në Bagdad duke i lënë të vrarë së paku 23 veta dhe disa të tjerë të plagosur.
Ndërkohë, ushtria e Shteteve të Bashkuara njoftoi për humbjen e tre ushtarëve amerikanë në dy sulme të ndara në Bagdad.
XS
SM
MD
LG