Ndërlidhjet

PUKET


Ish presidentët amerikanë: Bill Klinton dhe George Bush i vjetri, filluan sot vizitën në Tajlandë, njërin nga vendet e goditura nga cunami, në dhjetor të vitit të kaluar. Ata janë caktuar nga Shtëpia e Bardhë për të udhëhequr me ndihmat private për atë rajon. Neser ata do të vizitojnë Indonezinë. Rreth 250.000 persona humbën jetën nga cunami që goditi Azinë.
XS
SM
MD
LG