Ndërlidhjet

PEKIN


Shefi i Shtabit të ushtrisë ruse, Juri Balujevski, ka arritur në Kinë për të diskutuar bashkëpunimin ushtarak ndërmjet dy vendeve dhe sigurinë rajonale.
Kina dhe Rusia përgatiten për prova të përbashkëta ushtarake gjatë vjeshtës.
XS
SM
MD
LG