Ndërlidhjet

PRISHTINË/TIRANË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Kosumi, viziton sot Shqipërinë, në të parën vizitë zyrtare që nga marrja e postit të kryeminsitrit javën e kaluar.
Mbrëmjen e sotme Kosumi do takohet me homologun e tij Fatos Nano, derisa gjatë ditës së nesërme takohet me kreun e shtetit si dhe dhe me të gjithë faktorët politikë të vendit.
XS
SM
MD
LG