Ndërlidhjet

OSLO


Një grua 23 vjeçare është dënuar me 9 muaj burg nga drejtësia suedeze për dhunim të një burri 31 vjeçar. Autorja e krimit gjithashtu do t'i paguajë si dëmshpërblim viktimës së saj dhe një shumë mbi 6 mijë dollarë amerikanë.
XS
SM
MD
LG