Ndërlidhjet

LONDËR


Simpatizuesit e klubit të futbollit, Manchester United janë kërcënuar me protesta masive pasi miliarderi nga Shtetet e Bashkuara, Malcolm Glazer e bleu pjesën më të madhe të aksioneve, në një vlerë prej miliarda eurosh. Thuhet se klubi i futbollit Manchester United është njëri ndër klubet më të pasura në botë. Pesë simpatizues u arrestuan sot jashtë stadiumit të klubit në Old Trafford, pasi ata i ndezën biletat sezonale dhe portretet e zotit Glazer.
XS
SM
MD
LG