Ndërlidhjet

NJU DELHI


Dy shpërthime e kanë tronditur kryeqytetin e Indisë, duke lënë të paktën një të vrarë dhe 50 të plagosur.
Bombat shpërthyen pothuajse njëkohësisht në afërsi të dy kinemave, ku shfaqej një film, për të cilin udhëheqësit e Sikëve thonë se ua fyen ndjenjat e tyre.
XS
SM
MD
LG