Ndërlidhjet

KINSHASA


Autoritetet thanë sot se 26 njerëz janë zhdukur dhe ekziston droja se kanë vdekur pas rrëzimit të një aeroplani në Lindje të Kongos. Zyrtarët e aviacionit kanë thënë se të gjithë udhëtarët ishin kongolezë, ndërsa piloti ishte rus dhe katër anëtarët tjerë të ekipit, ukrainas.
XS
SM
MD
LG