Ndërlidhjet

TBILISI


Ushtria ruse e ka vazhduar tërheqjen e pajisjeve nga Gjeorgjia, me një autokolonë të makinave ushtarake, e cila sot pritet ta kalojnë kufirin Rusi-Gjeorgji.
Tërheqja filloi të shtunën, dhe parasheh largimin gradual të njerëzve dhe pajisjeve nga dy bazat në Gjeorgji, të mbetura që nga koha sovjetike.
XS
SM
MD
LG