Ndërlidhjet

KABUL


Kufomat e një burri dhe një gruaje që janë gjetur në jug të Afganistanit, janë dy turistët japonezë, të cilët ishin zhdukur përgjatë kufirit me Pakistanin në muajin korrik.
Mjekët afganë thanë se ata ishin vrarë.
XS
SM
MD
LG