Ndërlidhjet

PRAGË


Rrjeti terrorsit Al Qaida ka përdorur 4 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit për të kërcënuar me sulme të reja në Los Anxhelos dhe në Melburn të Australisë si dhe kundër forcave amerikane në Irak. Këto kërcënime janë bërë nga rrjeti i Al Qaidës në Evropë dhe ai në Irak.
XS
SM
MD
LG