Ndërlidhjet

NJU JORK


Mbrëmjen e sotme zhvillohet në Nju Jork takimi i Grupit të Kontakit për Kosovën. Në këtë takim përveç përfaqësuesve të vendeve të Grupit do marrin pjesë dhe shefi i UNMIK-ut Soren Jessen Petersen dhe i dërguari i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara për vlerësimin e gjendjes në Kosovë, Kai Eide.
XS
SM
MD
LG