Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Katër fëmijë të moshës nga disa muaj deri në nëntë vjeç janë gjetur të gjallë në rrënojat e ndërtesave të shkatërruara nga tërmeti në Kashmir.
Tërmeti i tetë ditëve më parë shkatërroi një rajon të tërë dhe shkaktoi vdekjen e afro 40 mijë njerëzve.
XS
SM
MD
LG