Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Bajram Kosumi, do të vizitojë pasditen e sotme Shqipërinë me ftesë të homologut të tij Sali Berisha. Zhvillimet e fundit në Kosovë dhe vendimi i Mbledhjes së rradhës së Këshillit të Sigurimit janë në qendër të takimeve, njofton zyra e kryeminsitritt të Kosovës.
XS
SM
MD
LG