Ndërlidhjet

KANDAHAR


1 punëtor indian dhe 3 afganë u rrëmbyen në pjesën jugore të Afganistanit. Zyrtarët thanë se të dyshuar për rrëmbimin janë kryengritësit talebanë dhe kanë filluar hetimet për rastin.
XS
SM
MD
LG