Ndërlidhjet

LONDËR


Ish kryeministrja britanike Margaret Thatcher ka dalë nga spitali, ku ka kaluar natën për shkak të problemeve shëndetësore. Thatcher, 80 vjeç, ka qenë e para femër në postin e kryeministrit britanik, dhe i ka drejtuar konservatorët britanikë në tre fitore rradhazi.
XS
SM
MD
LG