Ndërlidhjet

Solana arrin në Kosovë


Në Prishtinë sot arrin përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Siguri dhe Politikë të Jashtme, Javier Solana. Në orët e pasdites, ai pritet të takohet me udhëheqësit më të lartë të institucioneve në Kosovë.
XS
SM
MD
LG